SANAYİ ve TEKNOLOJİ SEKTÖRÜ

Misyonumuz; Arap ülkeleri ve Türkiye arasındaki sanayi ve teknoloji alanındaki ortak stratejik işbirliğini, teknoloji ve bilim çağına uygun olarak mühendislik ve alanlarındaki her alanda arttırmayı başarmak.

 

 

EĞİTİM SEKTÖRÜ

Misyonumuz, Arap ülkeleriyle Türkiye arasındaki eğitim ve pedagojik işbirliği alanında, güven bağlarını güçlendirmek ve eğitim, pedagojik ve pedagojik katılımcıların bilimsel konferanslara katılım konusundaki karşılıklı kavramlarını derinleştirmek ve teknik ve kültürel bağları derinleştirmek için iki tarafa komiteler kurarak, kültür ve tarihten kaynaklanan bilimsel ve eğitsel materyali yoğunlaştırmak.

TURİZM ve KÜLTÜR SEKTÖRÜ

Firmamız, Arap ülkeleri ve Türkiye arasındaki turizm düzeyini artmasında üstünlüğünü kanıtladı ve Türkiye’de turizmi teşvik etme çabaları ve misafirperverliğin güzel resmini aktardığı son yıllarda turizm düzeyinin yükseltilmesiyle alakalı oldu Bölgedeki insanlar arasındaki entelektüel ve kültürel işbirliğini artırmak ve bu konudaki konferanslara, çalışma komitelerine ve atölye çalışmalarına katılarak, ülkenin ekonomik gelir seviyelerine olumlu yansıdı.

TARIM Ve HAYVANCILIK SEKTÖRÜ

Arap ülkeleri ve Türkiye arasında tarım ve hayvancılık yatırımlarını arttırdı ve tarım arazisi yatırımlarında, sebze ve meyveler ihracatını tüm Körfez ülkelerine ihraç etmek için çok başarılı projeler kaydetti ve stratejik destek açtı. Türk tarım ürünlerinin ihracatı yoluyla  bölgeye gelen ülkelere hayvancılık ve koyun yetiştirmek için teşvik vermek ve bu alandaki yatırımları artırmak için çalışmaktadır.

SAĞLIK SEKTÖRÜ

Terapi turizmi sayesinde Türkiye’ye gelen Arap ülkelerinden gurbetçiler için sağlık hizmetleri alanında çok önemli hizmetleri sağlamıştır. Uzman kadrosu, tıbbi cihazlarda en son teknolojiye ayak uyduran hastaneleri ile, her türlü hastalıklar bilimsel ve tıbbi temelde tedavi edilmektedir.

EMLAK İNŞAAT SEKTÖRÜ

Gayrimenkul yatırım ve mülkiyet alanında, doğru yatırımı doğru kişiye yönlendirebilmek için birçok hizmet sunmaktayız; özellikle bu alan en güçlü yatırım alanlarından biridir. Türk şirketleri bu alan için destek sağlamaktadır. Sözleşmelerin yönetiminde yasal prosedürleri ve arazi kayıtlarını netleştiriyor ve belgelerin çıkarılmasında destek vermekteyiz.

ENERJİ ALANLAR

Medeniyetlerin ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte, güneş enerjisi gibi temiz enerji alanında teknolojik ilerlemelere ayak uydurmak.  Arap ülkeleriyle Türkiye arasında alternatif enerjinin ortak stratejik işbirliğinin artırmak. Firmamız Körfez ve Türkiye’de bu alanda birçok proje imza atmıştır.

LOJİSTİK SEKTÖRÜ

Target İş & Pazarlama Firması olarak misyonu, hava, deniz ve kara taşımacılığı hizmetlerini müşterilerine en iyi fiyata sunabilmek için mesafeleri kısaltıp kolaylaştırarak nakliye alanında kaliteli bir aktarım sağlamaktır.